Navigace
 
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
» YOUNG.MANNY přihlá...
» RomaN víš co
» helobices
» zas
» YOUNG.MANNY přihlá...
Nejdiskutovanější
» matok pokus 2 app [31]
» zdar [27]
» Příhláška - s... [27]
 

Slow Riders
Kanye
bluFF
Mravec
kory
apero
safty
Deminger
HellFire
Xkol
Danik
donD
mrts
void
aure
FleX
ObriK
S0uky
Vitman
_SteveMan_
PoMP
 
Číst diskuzi
Slow Riders » Žiadosti o vstup do gangu » Neprijaté žiadosti
 Vytisknout diskuzi
PrasivyPes
PrasivyPes
Dovolil som si zakomponovať vašu osnovu do svojej vlastnej ,aby som vás donútil prečítať si komplet všetko.

Nicky: Robo_SvK, PENTAGRAM, Boh_Boha_Tvojho_Boha, Sef_Sefa_Tvojho_Sefa, glebgod, Big_Harry_Boss, Basista_Ako_JanoTakacs

Zdar, chalaní ktorí ma poznajú tak vedia ktorá bije ,ale nechytajte sa za hlavu čo ma poznáte teraz je to so mnou ešte horšie. Tak od znova začal som hrať túto sračku asi v roku 2013 viem dodať aj screen, Vtedy som mal asi 700h+- potom mi prepadli. V tej dobe som sa dostal ako do úplne prvého gangu IB. Prihlášku nájdete na IB webe. Odtial ma vyjebali za to ,že som prijebaný a jazdil som na multi s Gejzom (keissom). Vtedy mi padla kariéra tak som sa vyjebal na to. Prepadli mi hodiny. Časom som sa k tomu dostal zas a začal som jazdiť za WEST tam som pochytil to gangsterské správanie pre to som každému nadával pri GR či bol zapnutý alebo nie lebo to bolo "IN". Asi po roku vo weste som skočil do OD. Tam som strávil dokopi tiež asi rok. Celkovo som bol v gangoch (neviem ako to bolo v poradí): IB,West,OD,WCS,GPH,€FG a dalej ani neviem proste ich bolo strašne vela. Bol som v podstate v každom známom gangu okrem Pitrasa a tu SR. Nahratých hodín mám okolo 1300. Gang bodov mám tiež okolo 1300 neviem presne. Prečo práve k vám ? Lebo sa nedá s nikým jazdiť aj dnes som jazdil proti vám so svojim silným cpčkárom a nestihol to dojsť ani do BB kým som držal Ryana do 4:00 ku cielu. Aký by som bol prínos ? Naučil by som FleXa to čo vedel za mlada. Ale nie vážne, jazdím CP BL Sawny a odjazdím aj závody ak funguje raceliga pre gangy ako bolo kedysi lebo som to rok nehral. Dovod prečo som to nehral ? Predal som PC Tickovi a spravil som najvačšiu chybu v živote. Našiel som si frajerku, fakt jebte na to nerobte to.

Prejdeme na niečo o mne čo sa týka real life. Som 19 ročný prepnutý vagabund ,ktorí to v minulosti preháňal s drogami a teraz mu jebe. Milujem rýchle autá, krásne ženy a penáze. Som nevyučený čašník ,ktorí lúbi točiť lóve. Kedysi som chodil cvičiť za čias OD ,ale keď som pochopil že na to kurvi nejdú tak som sa na to vyjebal a ten čas som využil zarábaním.

Pamätaj že čím krajšiu, prehľadnejšiu prihlášku si napíšeš, tým máš väčšiu šancu sa k nám dostať. To isté platí aj s rozpísaním, rozpíš sa poriadne nech to nejako vyzerá. - Podla mňa je to sprostosť. Najlepšie sa človek vyjadrí vo svojej veci, než vo veci ktorú mu niekto iný zostaví. To je jak pojebal som Nikolu teraz je tvoja.


Pre tých lenivích: farebne rozdelenie kde čo nájdete:

NICK
VEK
HODINY NA SP
GANG BODY NA SP
NIEČO O MNE
JA A GANGY

Niečo pre Bluffa a Mravca:

Kedysi som s vami oboma mal konflikt. Začnem Bluffom. S tebou som mal problém lebo som si myslel že si zapnutý. Nepáči sa mi keď príde hráč čo vidím že ide prvé GR a vie to lepšie než celá scéna. Po čase mi dond objastnil ako to je. Tak som sa vyjebal na to.

Mravec: Tebe som písal ,že ste prijebaný obchádzači. Ospravedlnujem sa ti ,že som si práve teba pomýlil s Kanyom. Vedel som ,že je to jeden z vás ,ale k tebe mi to sedelo viac. Ale tak isto si obranoval seba a aj Kanyeho a nakoniec Kanye má ban za obchádzanie. Takže celý moj konflikt s tebou skončiť. Pri poskytnutí možnosti vstúpiť do gangu z tvojej strany som ochotný začať od nuli. A budem ti veľmi vďačný lebo celý ten dobrý kolektív je v SR a chýba mi to.

Posledné dni jazdím celkom slabo lebo som tu nebol rok, ak mi poskytnete dobrú druhú ruku tak ukážem to čo za mlada.


Tento text vidia len členovia gangu.


popi - dik
flex - dik
kory - upozornil som na to ze som rok nejazdil a kym si dosiel tak dostavali 6:0 :D
kanye - dik za názor
mravec - nikdy som žiadny gang nepoužil ako prechodný, vždy som tam bol dlho ,ale dik za vyjadrenie
Ryan - dik
Dilino dond - dik
Upravil/a PrasivyPes dne 20-03-2018 07:33
Hádžu to na nás, lebo máme kapuce a kerky na telách.
Pýtam sa, prečo tie predsudky museli cez vás prerásť.
Vždy keď dojdeme niekam, hneď máme SBS v pätách.
Nemusím kradnúť, prepáč, že mám za deň, čo ty za mesác.
 
popi
napiš si o testy, ale ode mě máš tak jak tak ano. šťastný


Tento text vidia len členovia gangu.
 
kory
akurát som s tebou jazdil cpčko troška slabšie ale bloker si celkom dobrý (3:40 cca)
veľa šťastia v testoch
i.imgur.com/VhjuKKA.gif
 
FleX
*y* nič iné ani dať nemôžem chcem ťa tu aj keby si mal hrať len chvíľu.
[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/srlgo.png[/img] is not a valid Image.
 
ObriK
*y* poznáme sa raz som ta už do gangu zobral a neľutoval som nič viacej len jedno velke áno aj keď aspoň je s kým jazdit keď mas gang
 
Kanye
Ked vytknem tie gramaticke chyby tak prihlaska originalna, no ale nieco vo mne mi hovori ze sa do tohto gangu nehodis ale necham rozhodnutie na vedenie gangu
 
Mravec
čo sa týka priihlášky mňa zaujíma skôr kvalita ako kvantá zbytočných sračiek. Sebavedomie ti nechybá, ale čo ma sere najviac ak by sa vrátilii naspäť hrať suve a spol zutekal by si ku ním a my prechodná zastávka nie sme. Z dávnejšieho hrávania si sa vykreslil v úprimnom svetle, toto je umelé a neuprimné a ja nezačínam od nuly, nesuhlas
 
_SteveMan_
*n*
[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/lagzlizacanalu.png[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/nojetokokot.png[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/lagztysialepicaxdd.png[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/lagzlizacanaluavykurovacalexe.png[/img] is not a valid Image.
 
OndraS
Nevím moc tě neznám, takže budu souhlasit s kolegama.
Každopádně si napiš o testy a uvidím
Banan*Fajčenie**liquid*

[img]http://www.img.tpx.cz/uploads/srlgo.png[/img] is not a valid Image.
 
bluFF

TESTY NA ZAVODY

DOPADLY NASLEDOVNE

ZAVOD RALLY

TY CP (1.pokus) : nechce sa mi tu rozpisovať, kazdopadne dosiel si 4:35, chytil som ta skoro vsade okrem mostu.
(2.pokus) : tunak si to vzdal na konci rovinky v case 2:32

TY BL :
par blokov, jakoze je vidiet ze to ovladas ale kedze som mal svoj den tak si mi skoro ziaden blok nedal zrusil som to pri konci pretoze si to leavol uz v dedine kde si nabural a nestihal by si mal inak by som dosiel cca tak 3:12

ZAVOD BRIDGE

TY CP : vyhral som start tak som som ta blokoval dako po 3 most kde si mi usiel no a potom som ta outol pod mostom v case 1:32 kde som ti dal z boku celo, pýtal som sa ta ci nechces dalsi pokus ale nechcel si.

TY BL : prvy krat si sa cosi pomylil a namiesto blokov si siel cp takze sme to opakovali a na ten druhy krat som ti nechal start kde si ma na druhom moste outol do vody v case 0:34

+ TESTY NA ZBRANE


Boli sme dve dmka 1 dopadlo :
16 : 8 premna

Druhé dmko :
15:10 premna


Aim : da sa
Beh : v pohode
Prehadzovanie : dobré

Konecný verdikt : testy nič moc aj ked viem ze 1v1 je tazke a ze 2v2 by si urcite dosiel lepsie. Minulost nejdem riesit. Skill celkom máš predsa len viem ako jazdíš ale hlas ti dam neskor este sa rozhodnem.
 
HellFire
Za mna určite áno, mám hlasovať aj za donda lebo je dilino a nevie ísť na web :D *y**y*
 
Arbys
zkusit to muzem, ano


Tento text vidia len členovia gangu.
 
Kanye
nesuhlasim a nejdem to tu zbytocne natahovat a davat ti falosne nadeje, zamykam
 
Přejít na fórum:
 

Kdo je on-line
GregorySnile
Status:mesiacami
Člen
Arbys
Status:mesiacami
Člen
FleX
Status:mesiacami
Člen
TripS
Status: 10 mesiacami
Člen
MANNy
Status: 10 mesiacami
Člen
Deminger
Status:rokmi
Člen
Kanye
Status:rokmi
Vedenie gangu
safty
Status:rokmi
Člen
S0uky
Status:rokmi
Člen
Jamestut
Status:rokmi
Člen
bluFF
Status:rokmi
Moderátor/správca webu
HellFire
Status:rokmi
Člen
 
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 
Anketa
Ste spokojní s aktuálnym gang systémom?

Áno
Áno
25% [8 Hlasy]

Nie
Nie
75% [24 Hlasy]

Hlasy: 32
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.10.18

Archív anket
 
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

26-03-2024 07:32

24-03-2024 21:36

06-11-2023 22:51
Čaute

15-08-2023 12:04
cc

09-11-2022 20:13
sevas chlapi

27-09-2022 16:10
caute

29-04-2022 15:32
Slow Riders - Diskuzni forum - Лучший сайт для покупки товаров разной направленности - Hydra (hydraruzxpnew4af)
. Это крупнейшая в России и СНГ анонимная торговая